SON DAKİKA

Tercüman
reklam

MİDDER Genel Başkanı Çağ Belediye Başkanlığına Aday mı

MİDDER Genel Başkanı Çağ Belediye Başkanlığına Aday mı
Bu haber 01 Şubat 2019 - 18:25 'de eklendi ve 116 views kez görüntülendi.

MİDDER Genel Başkanı Serhat Çağ Manisa Büyük Şehir Belediye Başkanlığı adaylığı konusunda Facebook hesabından bir açıklama yayınladı. Serhat Çağ’ın açıklaması şöyle:

Başbakan Çağ, “İsmimin Son günlerde yoğun bir şekilde farklı siyasi partilerin Belediye Başkan Adaylığı için geçmesinden dolayı tarafımca kamuoyunu aydınlatma ve açıklama yapma gereği hasıl olmuştur. Şahsıma farklı siyasi partilerden adaylık tekliflerinde bulunulduğu doğrudur.Tarafıma ulaşan,bizleri davetleri ve teklifleri ile onore eden tüm siyasi partilere ve temsilcilerine teşekkür ediyorum.Fakat şunu açık bir şekilde beyan etmek isterim ki; Devlet ve Millet olarak sıkıntılı ve kritik süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde siyaseten görevlere talip olmaktan ziyade ülkemizdeki mevcut siyasetin daha etik,daha dürüst ve daha güvenilir bir hale getirilmesi için çaba sarfetmenin daha anlamlı olacağı kanaatindeyim.Özellikle; geçtiğimiz günlerde yapmış olduğum açıklamalar nedeniyle bazı kesimlerin hedef noktası haline getirilmem bu söylediklerimin hayata geçirilmesinin ne kadar elzem olduğunu bir kez daha doğrulamıştır.” dedi.

Başkan Serhat Çağ, “Tahmin ediyorum ki bu açıklama; Bizleri makam,mevki,heva ve heveslerimizin peşinde olduğumuzu savunan o kesimin hoşuna gitmeyecektir.
Onlara da saygı duyuyorum.
Çünkü; Maalesef o arkadaşlarımız Türkiye’nin içinde bulunduğu Mevcut siyasi konjonktürün gerekliliklerini yerine getiriyorlar.
Karalama,kötüleme,ötekileştirme ve afedersiniz yalaka siyaseti günümüzde bunları gerektiriyor..
Kendilerine kırgın olmadığımı buradan ifade etmek istiyorum.Hepsine de hakkımı helal ediyorum.
Ben ise yoluma devam ediyorum..
Hakkı savunmanın ve doğruyu söylemenin bedelinin ödetilmek istenildiği Hakikat yolunda.
Saygı duyduğum ve derin bir muhabbet beslediğim Cumhurbaşkanımıza alkışlarımla,methiyelerimle,tezahüratlarımla değil,Ona gerçeği göstermek,anlatmak ve sesini duyuramayan sessizlerin derin çığlığını duyurabilmek için gerekirse bedel ödemeyi göze alarak onun yanında olmaya çalışıyorum..
Kahve köşelerinde,sohbet ve muhabbet ortamlarındaki dedikodu fısıltıları halinde değil,yeri geldiğinde gerçeği ve hakikati haykırarak..İnandığım davanın doğrularını ne pahasına olursa olsun savunmayı,inanmadığım bir davanın en güzel makamlarına değişmeyeceğimi buradan tekrar beyan ediyorum.”dedi.

MİDDER Başkanı Serhat Çağ,   Şahsımı;telefonlarıyla,mesajlarıyla ve birebir sohbetlerimizde destekleriyle yalnız bırakmayan tüm dostlarıma,kardeşlerime ve büyüklerime derin bir minnetle şükranlarımı sunuyorum..Kalın sağlıcakla..” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA